Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Et fritstående køle-fryseskab fra Liebherr, som er energieffektivt. Frysedelen kan rumme 112 liter. Blandt køle/fryseskabets funktioner er der friskholdesystem.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Liebherr CBNES 5778-21 fritstående køle-/fryseskab er 28.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Det kan være meget praktisk at have køleskab og fryser samlet. Dette er et kølefryseskab fra Liebherr, der er fritstående og har køleskabet over fryseren. Køleskabet har en volumen på 281 liter, hvilket gør det til et mellemstort køleskab. En energieffektiv maskine med energiklasse C.
Med ældre frysere er opbygning af frost et almindeligt og kedeligt problem. Hvem har tid eller energi til at bruge en hel dag på at tø fryseren op? Med denne model behøver du ikke, da den har automatisk afrimning.
Målene på det her kølefryseskab er 201 cm høj, 70 cm bred og 67 cm dyb. Så før du åbner din pung og beslutter dig for et kølefryseskab, bør du måske lige måle dit køkken for at sikre, at det passer.
Smart nok har dette kølefryseskab et dynamisk kølesystem. Det hjælper med at holde en jævn temperatur i hele køleskabet, så dine dagligvarer forbliver friske, uanset hvilken hylde du lægger dem på.
Som du kan læse er der mange gode ting at sige om Liebherr CBNES5778-21 Rustfrit stål fra Liebherr. Hvis du sammenligner priserne på denne model på PriceRunner, vil du se, at dens nuværende laveste pris er 28999.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket sammen med dens funktioner og materialevalg gør denne model til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Liebherr CBNES 5778-21 fritstående køle-/fryseskab |
| Mærke | Liebherr |
Produktegenskaber | |
| Frysekapacitet pr. døgn | 16.0 kg |
| Egenskaber | Friskholdesystem, NoFrost, Temperaturadvarsel, Multi Air Flow |
| Nettovolumen (køleskab) | 281.0 L |
| Energiklasse | C |
| Placering | Fritstående |
| Lydniveau | 35 dB |
| Nettovolumen (fryser) | 112.0 L |
| Is- & Vanddispenser | Uden |
| Energiforbrug (kWh/år) | 187.0 |
| Farve | Rustfri stål |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-22 |
Design | |
|---|---|
| Døråbning | Højre |
| Udførelse | Køleskab over fryser |
| Hylder/skuffer (køleskab) | 5 stk |
| Hylder/skuffer (fryser) | 3 stk |
Teknisk specifikation | |
| Sikkerhed ved strømsvigt | 24.0 timer |
| Antal kompressorer | 1 |
Mål | |
| Bredde | 70.0 cm |
| Dybde | 66.5 cm |
| Højde | 201.0 cm |
| Vægt | 113.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .