Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kondenstørretumbler, 60 cm, 8 kg, Energieffektiv A++
Annonce
Annonce
Laveste pris for AEG 7000 SensiDry TR702K84L Hvid er 3.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 22 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AEG 7000 SensiDry TR702K84L Hvid |
| Mærke | AEG |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 59.6 cm |
| Dybde | 66.3 cm |
| Vægt | 48.0 kg |
| Breddestandard | 60 cm |
| Højde | 85.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Kondenseffektivitetsklasse | B |
| Egenskaber | Vendbar dør, Display, Udskudt start, Fugtighedssensor, Varmepumpe |
| Betjeningspanel | Drejeknap |
| Farve | Hvid |
| Placering | Fritstående |
| Energiforbrug (kWh/år) | 235.0 |
| Produkttype | Kondenstørretumbler |
| Tromlekapacitet | 118.0 L |
| Lydniveau | 66 dB |
| Energiklasse (før 1. juli 2025) | A++ |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Tørrekapacitet | 8.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .