Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En frontbetjent vaskemaskine kan du stille ting ovenpå. Den her model er en almindelig vaskemaskine uden indbygget tørretumbler. Installationen lettes af, at det er en fritstående
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch Series 4 WNA144VLSN Hvid er 4.776 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
I en jungle af forskellige modeller er det ikke altid let at vide, hvilken vaskemaskine der passer bedst til dine behov. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
Vaskemaskinen er velegnet til større husholdninger, da den kan rumme op til ni kg vasketøj.
Det her er en fritstående vaskemaskine, som nemt kan installeres på dit badeværelse eller i dit bryggers.
Sammenligner du prisen på den her vaskemaskine på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 4776.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Series 4 WNA144VLSN Hvid |
| Mærke | Bosch |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | B |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Tørrekapacitet | 6.0 kg |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 70.0 L |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 9.0 kg |
| Vaskeklasse | A |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. cyklus | 0.57 kW/h |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Hurtig vask | 15 min |
| Egenskaber | Børnesikring, Udskudt start, Dampfunktion |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 41.0 L |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 59.8 cm |
| Højde | 84.8 cm |
| Dybde | 63.5 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 72.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-06-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .