Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En frontbetjent maskine er den mest almindelige type vaskemaskine. Der er godt med plads med en kapacitet på 11 kg. Maskinen er fritstående, hvilket gør den nem at flytte.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Siemens iQ500 WN54G2A0DN Hvid er 6.998 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
I en jungle af forskellige modeller er det ikke altid let at vide, hvilken vaskemaskine der passer bedst til dine behov. Takket være vaskemaskinens høje kapacitet på 10,5 kg, kan du hurtigt tømme vasketøjskurven.
Vaskemaskinen er velegnet til større husholdninger, da den kan rumme op til 10.5 kg vasketøj. Den her model har en energiklasse på D, så det er ikke den mest energieffektive vaskemaskine på markedet
Vaskemaskinen har en bredde på 60 cm, hvilket er smart, hvis du ikke har plads til en i standardmål. Ved at bruge funktionen "forsinket start" kan du vælge, hvornår du vil have maskinen til at starte.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 6998.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens iQ500 WN54G2A0DN Hvid |
| Mærke | Siemens |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | D |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | A |
| Tørrekapacitet | 6.0 kg |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 65.0 L |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau (vask) | 70.0 dB |
| Vaskekapacitet | 10.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-17 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Hurtig vask | 15 min |
| Egenskaber | Børnesikring, Automatisk vaskemiddeldosering, Udskudt start |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 52.0 L |
| Vandforbrug pr. vask/tørrecyklus | 82.0 L |
Mål | |
| Bredde | 59.8 cm |
| Højde | 84.8 cm |
| Dybde | 59.0 cm |
| Dybde med døråbning | 107.2 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 82.2 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .