Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Se din yndlings film og få en god lydoplevelse med det her hjemmebiografsystem. TAB5109 er et system, der giver en bedre filmoplevelse takket være god lydkvalitet.
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Philips TAB5109/10 SoundBar højttaler Grå 2.0 kanaler 60 W
Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips TAB5109 er 569 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Det her er et hjemmebiografsystem for film entusiasten, der virkelig ønsker at blive suget ind i filmen. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Det her system er designet til at give en bedre lydoplevelse, når det kommer til at film og videospil.
Som du kan se er Philips TAB5109 et meget godt hjemmebiografsystem med mange gode egenskaber. Hvis du sammenligner priserne for den her model på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 569.00 kr., det er også en af de mest populære hjemmebiografsystemer. Hvis vi sammenligner priserne på den her model med resten af kategorien, er den uden gennemsnittet, hvilket gør TAB5109 til et godt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips TAB5109 |
| Mærke | Philips |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå |
Billede | |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Automatisk lydkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| DSP | Nej |
| Fjernbetjening | Ja |
| App-styring | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, USB-A, Optisk S/PDIF |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
| HDCP-version | 1,4 |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 120.0 W |
Frekvensomfang | |
|---|---|
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
| Frekvensområde (min) | 60.0 Hz |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth codec | SBC |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS 5.1, LPCM, DTS Virtual:X, DTS digital surround, Dolby Digital Plus, Dolby Digital |
| Kanalseparation | 2.0 |
Mål | |
| Bredde (soundbar) | 76.6 cm |
| Højde (soundbar) | 6.73 cm |
| Vægt (soundbar) | 1.93 kg |
| Dybde (soundbar) | 9.1 cm |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .