Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony Bravia Theatre Bar 8 er 5.207 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Det her er et hjemmebiografsystem for film entusiasten, der virkelig ønsker at blive suget ind i filmen. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Den her model kan håndterer surround sound fra Dolby Audio. Det er det lydformat, som de fleste afspillere bruger.
Ovenstående egenskaber er bare nogle af fordelene ved Sony Bravia Theatre Bar. I kategorien hjemmebiografsystemer er det her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner og i dag fås den til en pris fra 5207.00 kr. Hvis du sammenligner prisen på den her model med resten af kategorien, koster den mere end de fleste andre modeller. Men hvis du også kigger på modellens egenskaber, er det et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony Bravia Theatre Bar 8 |
| Mærke | Sony |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| Videoformater | 2160p (4K Ultra HD) |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| Automatisk lydkalibrering | Ja |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC, eARC |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| DSP | Ja |
| Fjernbetjening | Ja |
| App-styring | Ja |
Tilslutninger | |
| HDMI Pass-Through | Ja |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Tilslutninger | HDMI |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
| HDMI-version | 2.1 |
| HDCP-version | 2,2 |
Element mængde & størrelse | |
|---|---|
| Antal elementer på soundbar | 11 |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 360.0 W |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 60.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth codec | LDAC, SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs | Airplay |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| App-kompatibilitet | AirPlay, Spotify Connect |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS, DTS ES, Dolby Atmos, LPCM, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS:X, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS 96/24, Dolby Digital, IMAX Enhanced, 360 Reality Audio |
Mål | |
| Bredde (soundbar) | 110.0 cm |
| Højde (soundbar) | 6.4 cm |
| Vægt (soundbar) | 4.7 kg |
| Dybde (soundbar) | 11.3 cm |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .