Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony HT-A9000 er 6.310 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Det her er et hjemmebiografsystem for film entusiasten, der virkelig ønsker at blive suget ind i filmen. Maksimer filmoplevelsen og forøg biograf-følelsen Bravia Theatre Bar håndterer Dolby Digital, som er det lydformat, som både Viaplay og HBO bruger.
Som du kan se er Sony Bravia Theatre Bar et meget godt hjemmebiografsystem med mange gode egenskaber. Hvis du sammenligner priser på det her hjemmebiografsystem på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 6310.00 kr. Hvis du sammenligner prisen på den her model med resten af kategorien, koster den mere end de fleste andre modeller. Men hvis du også kigger på modellens egenskaber, er det et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony HT-A9000 |
| Mærke | Sony |
| Type | Soundbars |
Type | |
| Subwoofer: | Nej |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
Billede | |
| 3D | Nej |
Egenskaber | |
| Automatisk lydkalibrering | Ja |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC, eARC |
| Simuleret surroundsound | Ja |
| Fjernbetjening | Ja |
| App-styring | Ja |
Tilslutninger | |
| HDMI Pass-Through | Ja |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), HDMI |
| Udgange | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 stk |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| HDCP-version | 2,2 |
Element mængde & størrelse | |
|---|---|
| Antal elementer på soundbar | 13 |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | DTS ES, Dolby Atmos, LPCM, Dolby Digital Plus, DTS:X, Dolby Surround, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS 96/24, Dolby Digital |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth codec | LDAC, SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs | Airplay, AirPlay 2 |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| App-kompatibilitet | AirPlay 2, AirPlay, Spotify Connect |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 62.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Mål | |
| Bredde (soundbar) | 130.0 cm |
| Højde (soundbar) | 6.4 cm |
| Vægt (soundbar) | 5.5 kg |
| Dybde (soundbar) | 11.3 cm |
Relateret | |
| Certificering | CEC-kompatibel |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .