Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Tivoli Audio Model One Digital Gen II Valnød Radio er 1.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tivoli Audio Model One Digital Gen II Valnød Radio |
| Mærke | Tivoli Audio |
Type | |
| Type | Stationær radio |
| Signaltyper | FM, DAB+ |
Produktegenskaber | |
| Farve | Naturfarvet |
| Producent farve | Walnut/Grey |
Egenskaber | |
| Egenskaber | App-styring, Display, Ur, Fjernbetjening |
| Antenne | Teleskopisk |
Tilslutninger | |
| Indgange & Udgange | AUX in 3,5 mm |
Lyd | |
| Manuelle lydindstillinger | Volumen |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-10-27 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Understøttede apps | Spotify, Apple Music, Pandora, TuneIn, Tidal, Deezer |
| WI-FI | Ja |
| Trådløs kommunikation | AirPlay |
| Spotify Connect | Ja |
Mål | |
| Vægt | 1542.0 g |
| Højde | 11.4 cm |
| Bredde | 22.1 cm |
| Dybde | 14.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .