Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får fra Sony en bluetoothhøjtaler, som er en bærbar højttaler til den, der er på farten. Modellen bruger Bluetooth, så du let kan forbinde den med din enhed.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony SRS-XV800 er 3.305 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
SRS-XV800 er en transportabel højtaler, der gør det let at lytte til, hvad end du har lyst til af for eksempel musik og lydbøger. Du skal ikke tænke på at oplade batterier. Bare sæt den i stikkontakten og så er du klar til at afspille musik. SRS-XV800 er en transportabel højtaler, så du skal bare bruge en lydkilde, for at afspille musik.
Det er meget praktisk, at du kan tage musikken med dig, hvorend du tager hen. SRS-XV800 gør det meget ligetil at have musik med på farten. Med den her Bluetooth højtaler, kan du nemt forbinde og streame musik fra din telefon eller tablet, for eksempel. Du kan give højtaleren adgang til alt musik som du har på din telefon.
Opsumeret, så har SRS-XV800 mange gode funktioner. Den her er en af de mest populære højtaler på PriceRunner for øjeblikket og SRS-XV800 koster 3305.00 kr. Højtaleren har et højt gennemsnit i anmeldelserne på 4.6 af 5, og dens funktioner gør den til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony SRS-XV800 |
| Mærke | Sony |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
| IP-klasse | IPX4, IPX2 |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, Indbygget powerbank |
| Fysiske knapper | Volumen, Play & pause, Bas |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Ja |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| USB-type (ingen strømforsyning) | USB A |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, USB-A, 6.3 mm Jack, Optisk S/PDIF |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet, Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 25.0 timer |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth codec | LDAC, SBC, AAC |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mål | |
| Vægt | 18.5 kg |
| Højde | 72.0 cm |
| Dybde | 37.5 cm |
| Bredde | 31.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-06-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .