Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ved køb af det her produkt får du både en indendørs - og en udendørs del af varmepumpeanlægget. Når den opvarmer har den energiklasse A+++.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Qlima Supreme WIFI S-7026 Udendørsdel, Indendørsdel er 11.023 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Qlima Supreme WIFI S-7026 Udendørsdel, Indendørsdel |
| Mærke | Qlima |
| Type | Luft-til-luft varmepumper |
Størrelse | |
| Dybde indendørsdel | 370.0 mm |
| Bredde indendørsdel | 985.0 mm |
| Højde udendørsdel | 615.0 mm |
| Bredde udendørsdel | 915.0 mm |
| Højde indendørsdel | 350.0 mm |
| Dybde udendørsdel | 370.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-09-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Energiklasse (køling) | A+++ |
| Funktioner | Fjernbetjening |
| Affugtning | Ja |
| Placering | Gulv, Væg |
| Varmeeffekt | 7.0 kW |
| Vægt (indendørsdel) | 17.5 kg |
| Lydniveau (indendørsdel) | 21.0 dB |
| Vægt (udendørsdel) | 34.8 kg |
| Køling | Ja |
| Indendørsdel/Udendørsdel | Indendørsdel, Udendørsdel |
| Lydniveau (udendørsdel) | 55.5 dB |
| SCOP, årsvarmefaktoren for opvarmning | 5.3 |
| Køleeffekt | 4.2 kW |
| Energiklasse (opvarmning) | A+++ |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .