Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En håndstøvsuger er perfekt til de små opgaver. Støvsugeren har en beholder, der let kan tømmes efter brug.
Annonce
Laveste pris for Dreame Z10 Station Grå er 4.035 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Den her model er en godt valg til dig, der sætter pris på nem støvsugning. I stedet for at bruge støvsugerposer har den her en beholder, der samler støvet.
En håndholdt støvsuger er både praktisk, nem at håndtere og fungere perfekt når du skal støvsuge brødkrummer fra et bord eller popcorn mellem sofahynderne.
I stedet for støvsugerposer, samles snavs og skidt i en beholder, som du nemt kan tømme i skraldespanden.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Det her er en af de mest populære støvsugere på PriceRunner og lige nu kan den fås til en pris fra 4035.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket sammen med dens egenskaber gør den her støvsuger til et premium produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dreame Z10 Station Grå |
| Mærke | Dreame |
| Type | Ledningsfrie støvsugere |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 2.5 L |
| Filter | Vaskbart filter |
| Egenskaber | Led lys, Tilpasset til kæledyr |
| Støvbeholder | Poseløs |
| Farve | Grå |
Ydeevne | |
| Sugeeffekt | 150 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-12-12 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 65 min |
| Opladningstid | 210 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Mål | |
| Dybde | 212.0 mm |
| Højde | 323.0 mm |
| Bredde | 933.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .