Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Remington Remington S9880 PROluxe You er udstyret med automatisk slukning, så det gør ikke noget, hvis du glemmer at slukke det. Glattejernet har en maksimum temperatur på 230°C og
Annonce
Annonce
Laveste pris for Remington PROluxe You S9880 er 719 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Den roterende ledning lader dig vride og dreje glattejernet som du vil uden risiko for at du bliver viklet ind i ledningen. Hvis du glemmer at slukke for det, gør det ikke noget, da det er udstyret med en automatisk sluk-funktion.
Det kræver kun 15 sekunder at nå den maksimale temperatur på 230°C, så det er klar til brug (næsten) med det samme!
Som du kan se, er Remington S9880 PROluxe You en model med mange nyttige funktioner. I øjeblikket er den laveste pris på dette produkt 719.00 kr., men du er velkommen til at sammenligne prisen mellem forskellige forhandlere for at finde det bedste tilbud til dig
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Remington PROluxe You S9880 |
| Mærke | Remington |
| Type | Glattejern |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Digitalt display, Keramisk, Pladelås, Automatisk slukning, Roterende ledning |
| Automatisk slukning | 60 min |
| Temperatur (min) | 150.0 °C |
| Opvarmningstid | 15 sec |
| Farve | Grå |
| Temperatur (maks) | 230.0 °C |
| Ledningslængde | 300.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .