Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her krøllejern fra Babyliss fås i sort. Det har keramiske plader, så du får glat og skinnende hår.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Babyliss ST90PE straightener er 530 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
ST90PE fra Babyliss er det perfekte stylingværktøj. Vælg om du vil have rigtige faste krøller eller om du vil børste dem ud for et mere naturligt resultat.
De keramiske plader er fremragende til at holde en jævn temperatur. Du vil derfor aldrig have problemer med, at det ikke kan holde temperaturen under brug. Det her krøllejern kommer kun i sort, så måske er det ikke det bedste valg, hvis du kan lide at vælge og vrage mellem farver. Det fungerer dog lige så godt uanset farve
Ovennævnte funktioner er blot nogle af fordelene med ST90PE. I kategorien krøllejern, er det her en af de mest populære modeller på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 529.95 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Babyliss ST90PE straightener |
| Mærke | Babyliss |
| Type | Glattejern |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-07 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Tænd/sluk-knap, Keramisk, Automatisk slukning |
| Temperatur (min) | 121.0 °C |
| Farve | Rosaguld |
| Temperatur (maks) | 210.0 °C |
| Ledningslængde | 250.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .