Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Remington Sapphire Luxe S5805 Straightener kunne potentielt gøre underværker for dit hår. Glattejernet har en maksimum temperatur på 230°C det er godt hvis du har tykt hår
Annonce
Annonce
Laveste pris for Remington Sapphire Luxe S5805 Straightener er 341 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Den roterende ledning lader dig vride og dreje glattejernet som du vil uden risiko for at du bliver viklet ind i ledningen. Hvis du glemmer at slukke for det, gør det ikke noget, da det er udstyret med en automatisk sluk-funktion.
Dette glattejern har en ledning på 180 cm, hvilket er ret standard. Den har en roterende ledning, som giver dig mulighed for at bevæge dig, som du vil.
Som du kan se, er Sapphire Luxe S5805 Straightener en model med mange nyttige funktioner. Det her er en af de mest populære modeller på PriceRunner og den nuværende laveste pris er på 340.80 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Remington Sapphire Luxe S5805 Straightener |
| Mærke | Remington |
| Type | Glattejern |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Diameter | 110.0 mm |
| Vægt | 403.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-05-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Digitalt display, Keramisk, Automatisk slukning, Roterende ledning, Hurtig opvarmning |
| Automatisk slukning | 60 min |
| Temperatur (min) | 150.0 °C |
| Antal varmeindstillinger | 5 |
| Opvarmningstid | 15 sec |
| Farve | Blå |
| Temperatur (maks) | 230.0 °C |
| Ledningslængde | 180.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .