Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Diagnostisk vægt, BMI, Sort, Glas
Annonce
Annonce
Laveste pris for Beurer GS 10 Black er 120 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Beurer GS 10 Black |
| Mærke | Beurer |
| Type | Diagnostiske vægte |
Strømkilde | |
| Type af batteri | CR2032 |
Mål | |
| Dybde | 30.0 cm |
| Højde | 1.9 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-05-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Materiale | Glas |
| Farve | Sort |
| Drift | Batteridrevet |
| Brugervægt (maks) | 180.0 kg |
| Måleområde | BMI |
| Egenskaber | Start ved påstigning, Advarsel om overvægt, Automatisk slukning |
| Nøjagtighed | 100.0 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .