Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En sauterpande, som kan anvendes til mange forskellige køkkenopgaver. Belægningen er keramisk.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Heirol Cerasafe+ Pro med låg 24cm er 490 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Madlavningen bliver både sjovere og nemmere med godt udstyr i køkkenet. Denne sauterpande fra Heirol hjælper dig med at tage din madlavning til næste niveau.
Denne pande er et godt valg for dig, der skal opgradere dit køkkentilbehør. Sørg for at vaske denne model i hånden og ikke i opvaskemaskinen. Dette vil få den til at holde længere.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Hvis du prissammenligner dette produkt mellem forskellige forhandlere, vil du se, at det i øjeblikket har en laveste pris på 489.95 kroner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Heirol Cerasafe+ Pro med låg 24cm |
| Mærke | Heirol |
| Type | Sauterpander |
Mål | |
| Diameter | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, PTFE-fri, Ophængsøje, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Farve | Sølv |
| Antal belægningslag | 3 stk |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagsmateriale (låg) | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Håndtagstype (låg) | Ører |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Materiale (låg) | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Ja |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Keramisk, Non-stick |
| Temperatur (maks) | 200.0 °C |
| Volumen | 3.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .