Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her spejlreflekskamera fra Canon kan producere billeder på 24,2 megapixels og det har en CMOS-sensor. Takket være wi-fi lægges billederne nemt over på din laptop.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105mm F4 IS STM er 16.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105mm F4 IS STM |
| Mærke | Canon |
| Type | Spejlreflekskameraer |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Separat |
| Inkluderet objektiv | RF 24-105 mm F4-7.1 IS STM |
| Brændvidde (maks) | 105.0 mm |
| Brændvidde (min) | 24.0 mm |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Billede | |
| Billedhastighed (FPS) | 60.0 |
| Lukkertider | 30-1/16000 |
| Billedopløsning | 6.000 x 4.000 |
| Lukkertider | 30-1/16000 |
| Billedformat | RAW, HEIF, JPEG |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
| Egenskaber | Sekvenstagning |
Tilslutninger | |
| HDMI-type | HDMI Type D |
| USB-version | 3.2 (Gen 2) |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| HDMI | Ja |
| USB-type | USB-C |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
Zoom | |
| Digital zoom | 4.0 x |
Display | |
|---|---|
| Søger | Elektronisk (EVF) |
| Skærmopløsning | 162000 pixels |
| Skærmegenskaber | Touchscreen |
| Skærmstørrelse | 3.0 " |
Sensor | |
| Sensorformat | Fuldformat (35 mm) |
| Antal pixel (MP) | 26.0 MP |
| Lysfølsomhed ISO (maks) | 102400.0 |
| Sensortype | CMOS |
| Lysfølsomhed ISO (min) | 100.0 |
| Effektive pixel | 24.0 MP |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| Dual Memory Card Slots | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | Secure Digital (SD), Secure Digital XC (SDXC), Secure Digital HC (SDHC) |
Lyd | |
| Lydfilformater | Stereo |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
Teknisk specifikation | |
| Autofokustype | Fasebaseret autofokus |
| Fokus | Manuel & Autofokus |
| AF-punkter | 1053 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Vægt | 1065.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-30 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .