Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Texas har her en græsslåmaskine, som kører på benzin, så sørg for at have ekstra brændstof derhjemme. Dens klippebredde på 51 cm passer godt til den mellemstore græsplæne.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Texas Razor 5160TR/WE Benzindrevet plæneklipper er 3.299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Texas Razor 5160TR/WE Benzindrevet plæneklipper |
| Mærke | Texas |
| Type | Benzindrevne plæneklippere |
Strømkilde | |
| Motoreffekt | 3.2 kW |
Mål | |
| Vægt | 43.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-03-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Klippehøjde (maks) | 75.0 mm |
| Klippeteknik | Rotorklipper |
| Drivsystem | Baghjulstræk |
| Lydniveau | 98 dB |
| Hastighed (maks) | 4.3 km/h |
| Antal højdeindstillinger | 6 |
| Klippebredde (maks) | 51.0 cm |
| Egenskaber | Selvkørende, Elstart |
| Bioklip | Med bioklip |
| Klippehøjde (min) | 28.0 mm |
| Opsamlerstørrelse | 65.0 L |
| Opsamler | Med opsamling |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .