Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ranger 75L - Olive Green er en lækker taske fra Mil-Tec. Tasken er lavet af gode og slidstærke materialer, og den kan rumme 75 liter
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Mil-Tec Ranger 75L - Olive Green er 495 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Mil-Tec Ranger 75L - Olive Green |
| Mærke | Mil-Tec |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Vægt | 2230.0 g |
| Højde | 70.0 cm |
| Bredde | 35.0 cm |
| Dybde | 20.0 cm |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Grøn |
| Lukning | Spænde, Klaplåg |
| Producent farve | Olive Green |
| Mønster | Ensfarvet |
| Volumen | 75.0 L |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .