Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandreygsække er velegnet til eventyr i naturen. Du kan lukke vandrerygsækken med et spænde. Den kan rumme 85 liter.
Prøv fleksible betalinger med
Backpackerlife
Trek rygsæk - 85 liter - Sort
Annonce
Laveste pris for Trespass Trek 85L Backpack - Black er 1.299 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Trespass Trek 85L Backpack - Black |
| Mærke | Trespass |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Vægt | 1780.0 g |
| Højde | 125.0 cm |
| Bredde | 85.0 cm |
| Dybde | 35.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Reflekser, Flaskeholder |
| Farve | Sort |
| Lukning | Spænde, Klaplåg |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber (rygsæk) | Regnslag, Hofterem, Brystrem |
| Målgruppe | Dame |
| Volumen | 85.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .