Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her vandrerygsække er perfekt til at tage med på farten. Den her rygsæk lukkes med lynlås.
Prøv fleksible betalinger med
Bjergkæden
Osprey Exos 48 - Blue Ribbon
Annonce
Laveste pris for Osprey Exos 48 M - Blue Ribbon er 1.329 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osprey Exos 48 M - Blue Ribbon |
| Mærke | Osprey |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Nylon |
Mål | |
| Vægt | 1255.0 g |
| Højde | 75.0 cm |
| Bredde | 36.0 cm |
| Dybde | 30.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Blå |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Blue |
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem, Brystrem, Understøtter væskesystem |
| Målgruppe | Herre |
| Volumen | 48.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .