Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En perfekt rygsæk til vandreturen. Den her rygsæk lukkes blandt andet med låg. Den kan rumme 88 liter.
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Mil-Tec Recom Backpack 88L - Black er 501 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Mil-Tec Recom Backpack 88L - Black |
| Mærke | Mil-Tec |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Højde | 75.0 cm |
| Bredde | 39.0 cm |
| Dybde | 21.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Spænde, Klaplåg |
| Producent farve | Black |
| Mønster | Ensfarvet |
| Egenskaber (rygsæk) | Regnslag, Hofterem, Brystrem |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Volumen | 88.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .