Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
ph-outdoor
Fjällräven Räven 20 - Black - Computerrygsæk
Annonce
Annonce
Laveste pris for Fjällräven Räven 20L - Black er 665 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Räven 20L - Black |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Rygsække |
Materiale | |
| Materiale | Bomuld, Polyester |
Mål | |
| Vægt | 650.0 g |
| Højde | 42.0 cm |
| Bredde | 28.0 cm |
| Dybde | 18.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt, Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Black |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Skærmstørrelse | 15.0 " |
| Volumen | 20.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .