Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandreygsække er velegnet til eventyr i naturen. Lukningen på rygsækken foregår med lynlås. Den kan rumme liter.
Prøv fleksible betalinger med
Fjeld & Fritid
Osprey Mens Farpoint 70 (Sort (BLACK) One size)
Annonce
Laveste pris for Osprey Farpoint 70 Travel Pack - Black er 1.201 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osprey Farpoint 70 Travel Pack - Black |
| Mærke | Osprey |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Vægt | 2455.0 g |
| Højde | 65.0 cm |
| Bredde | 38.0 cm |
| Dybde | 32.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-06-22 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem, Brystrem, Støtteskinne |
| Målgruppe | Herre |
| Volumen | 70.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .