Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandrerygsæk, 22L, Polyamid, Hofterem
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Haglöfs Rygsæk Ardos Rolltop 22 Brun er 840 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Haglöfs Rygsæk Ardos Rolltop 22 Brun |
| Mærke | Haglöfs |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Polyamid |
Mål | |
| Vægt | 760.0 g |
| Højde | 50.0 cm |
| Bredde | 29.0 cm |
| Dybde | 24.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-05-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Baglomme, Flaskeholder |
| Farve | Brun |
| Lukning | Spænde, Roll top |
| Producent farve | Cinnamon Brown/True Black |
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem |
| Målgruppe | Herre |
| Volumen | 22.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .