Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Vandrerygsæk, 33L, Nylon, Brystrem, Hofterem, Understøtter væskesystem
Bjergkæden
Osprey Tempest 33 - Black/Coal Grey
Annonce
Laveste pris for Osprey Tempest 33 er 909 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osprey Tempest 33 |
| Mærke | Osprey |
| Type | Vandrerygsække |
Mål | |
| Vægt | 1202.02 g |
| Højde | 63.0 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
| Dybde | 30.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem, Brystrem, Understøtter væskesystem |
| Producent farve | Black/Coal Grey |
| Målgruppe | Dame |
| Farve | Sort |
| Volumen | 33.0 L |
| Materiale | Nylon |
| Lukning | Spænde, Klaplåg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .