Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Rocketpak 70L - Olive er en flot taske fra Snugpak. Tasken er lavet af gode og slidstærke materialer, og den kan rumme 70 liter
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Snugpak Rocketpak 70L - Olive er 1.399 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Snugpak Rocketpak 70L - Olive |
| Mærke | Snugpak |
| Type | Vandrerygsække |
Mål | |
| Vægt | 2000.0 g |
| Højde | 43.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Dybde | 21.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Farve | Grøn |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Olive |
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem, Brystrem, Understøtter væskesystem |
| Materiale | Nylon |
| Volumen | 70.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .