Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et Technaxx smartwatch, som er perfekt til dig, der ikke synes et almindeligt ur er smart nok.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 80 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Laveste pris for Technaxx Paw Patrol Kids Watch er 199 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Hvis du er interesseret i at købe det her smartwatch fra Technaxx, kan du lige nu få det til en pris fra 199.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Technaxx Paw Patrol Kids Watch |
| Mærke | Technaxx |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Ja |
| Serie | Andet |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.54 " |
| Styresystem | Android, iOS |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Accelerometer |
| Vandafvisende | Nej |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Internt | |
| Lagring | 32GB |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
| Skærmopløsning | 240x240 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-01-03 |
Design | |
|---|---|
| Farve (urkasse) | Lyserød, Blå |
| Farve (rem) | Blå, Lyserød |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 350 mAh |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Batteritid | 360.0 timer |
Mål | |
| Tykkelse | 14.0 mm |
| Bredde | 23.0 mm |
| Højde | 42.0 mm |
| Vægt | 38.0 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .