Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Modellen 77OLED908 fra Philips er et OLED TV på 77 tommer, med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Philips 77OLED908 er 19.990 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
77OLED908 byder på et 77-tommer OLED-TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Det er udstryret med HDR, som gør billedet mere detaljerigt og naturtro.
Det her TV har 4 HDMI-tilslutninger og 3 USB A-porte, så der er mange indgange til blandt andet spillekonsoller og medieafspillere. 77OLED908 er smart, hvilket betyder, at det kan tilsluttes et netværk dertil har TV'et forudinstallerede apps til streaming og så videre.
Her er et TV, som måske ikke har de seneste nye funktioner, men det kan sikkert imødekomme dine krav. Dette er et ekstremt populært TV og anmeldelserne er virkelig gode.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 77OLED908 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 77.0 " |
| Lanceringsår | 2023 |
| Styresystem | Google TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| Skærmteknologi | OLED |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Ambient, HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Tuner | |
| CI/CA | CI+, CI/CA |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 3 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0, 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS-HD Master Audio, Dolby AC-4 |
| Højttalereffekt (total) | 81 W |
| Højttalertype | Multikanal |
| Lydfilformater | MP3, AAC, FLAC, WMA, WAV |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 104.7 cm |
| Vægt (uden stativ) | 38.0 kg |
| Højde (uden stativ) | 102.6 cm |
| Dybde (med stativ) | 31.0 cm |
| Bredde | 171.2 cm |
| Vægt (med stativ) | 43.5 kg |
| Dybde (uden stativ) | 8.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-02 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .