Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for LG 43UR762H er 5.217 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Desværre har dette TV ikke fået så mange anmeldelser endnu, og det er derfor svært at give et bud på, hvad gennemsnittet mener om det.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG 43UR762H |
| Mærke | LG |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 43.0 " |
| Styresystem | webOS |
| Farve | Sort |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
| WCG | Nej |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| HDR-type | HLG, HDR10 |
Tilslutninger | |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| CEC | Ja |
Egenskaber | |
|---|---|
| Stemmestyring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, LG ThinQ, Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Trådløst | |
| Smart Home System | Apple HomeKit |
| WI-FI | Ja |
Lyd | |
| Højttalertype | Stereo |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x200 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .