Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Philips 55PUS7409 er 4.694 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Modellen 55PUS7409, er et -TV på 55 tommer med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Dette TV er udstyret med 3 HDMI indgange og 2 USB A-porte så der er godt med indgange til for eksempel blu-ray afspillere og digitalbokse. Dette TV er smart, hvilket betyder, at det kan tilsluttes et netværk og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Dette TV er meget populært, og kan derfor være til glæde i mange hjem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 55PUS7409 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Lanceringsår | 2024 |
| Styresystem | Google TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | F |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
Billede | |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| HDR-type | HLG, HDR10+ |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Antal HDMI | 3 stk |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
|---|---|
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.3 W |
| Energiforbrug (drift) | 77.0 W |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
Tuner | |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Trådløs & Streaming | AirPlay |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x100 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 74.0 cm |
| Vægt (uden stativ) | 10.6 kg |
| Højde (uden stativ) | 72.0 cm |
| Dybde (med stativ) | 26.0 cm |
| Bredde | 122.6 cm |
| Vægt (med stativ) | 10.73 kg |
| Dybde (uden stativ) | 8.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .