Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

65" OLED, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Panasonic TV-65Z95AEG er 25.998 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Panasonic TV-65Z95AEG |
| Mærke | Panasonic |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 65.0 " |
| Styresystem | FireOS |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | G |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Ja |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | OLED |
| HDR-type | Dolby Vision IQ, HLG, HDR10, HDR10+ Adaptive |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Billede-i-billede (PiP), Optagefunktion via USB (PVR), HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
| Højttalereffekt (total) | 160 W |
| Højttalertype | Multikanal |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 112.0 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 3 stk |
| MHL | Nej |
| USB-version | USB 2.0, USB 3.0 |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Tuner | |
| TV-modtager | Dobbelte modtagere, Digitalt, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| CI+ version | 1,4 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | Miracast, DLNA, AirPlay |
| Smart Home System | Apple HomeKit, Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 2 (802.11a) |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 91.0 cm |
| Vægt (uden stativ) | 25.5 kg |
| Højde (uden stativ) | 88.9 cm |
| Dybde (med stativ) | 35.0 cm |
| Bredde | 144.8 cm |
| Vægt (med stativ) | 30.5 kg |
| Dybde (uden stativ) | 6.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .