Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Sharp 70GL4460E er 8.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sharp 70GL4460E |
| Mærke | Sharp |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 70.0 " |
| Lanceringsår | 2024 |
| Styresystem | Google TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | F |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
| HDR | Ja |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HDR10, Dolby Vision |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt, Analog |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0 |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 stk |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | Miracast, Chromecast |
| WI-FI | Ja |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 95.2 cm |
| Højde (uden stativ) | 90.6 cm |
| Dybde (med stativ) | 27.4 cm |
| Dybde (uden stativ) | 8.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .