Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Philips kommer her 75PUS7609, et 75" LED-TV, der har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Philips 75PUS7609 er 4.500 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne model fra Philips er et 75-tommer LED TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Det er udstryret med HDR, som gør billedet mere detaljerigt, naturtro og giver en klarere definition mellem sort og hvid.
Det her TV har 3 HDMI indgange og 2 USB A-porte så der er godt med indgange til for eksempel digitalbokse og blu-ray afspillere. 75PUS7609 er smart, så det kan kobles til et netværk og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Dette TV fungerer sikkert godt til formålet. Husk, at se efter, at det har de funktioner og tilslutningsmuligheder, som du har brug for. Dette TV er meget populært, og kan derfor være til glæde i mange hjem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 75PUS7609 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 75.0 " |
| Lanceringsår | 2024 |
| Styresystem | Titan OS |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Grå |
| Energiklasse | F |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+ |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
| Smart TV | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 3 stk |
Display | |
|---|---|
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | MP3, AAC, FLAC, WMA, WAV |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 128.0 W |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | Miracast |
| Smart Home System | Google Home, Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 99.1 cm |
| Vægt (uden stativ) | 22.2 kg |
| Højde (uden stativ) | 96.8 cm |
| Dybde (med stativ) | 34.0 cm |
| Bredde | 167.0 cm |
| Vægt (med stativ) | 22.8 kg |
| Dybde (uden stativ) | 9.3 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .