Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

40" LED, 1920x1080 (Full HD), Smart TV
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Philips 40PFS6000/12 TV 101,6 cm (40") Fuld HD Smart TV Wi-Fi Sort
Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips 40PFS6000 er 1.789 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 40PFS6000 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 40.0 " |
| Lanceringsår | 2025 |
| Styresystem | Titan OS |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | E |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
Billede | |
| ALLM | Nej |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10 |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Nej |
| ARC | ARC |
| Funktioner | Ambient, HbbTV Support |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-04 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 3 stk |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt, Analog |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Lyd | |
| Højttalereffekt (total) | 16 W |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | MP3, AAC, FLAC, WAV |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Smart Home System | Google Home, Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 37.0 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 53.9 cm |
| Vægt (uden stativ) | 5.05 kg |
| Højde (uden stativ) | 51.7 cm |
| Dybde (med stativ) | 21.0 cm |
| Bredde | 89.2 cm |
| Vægt (med stativ) | 5.1 kg |
| Dybde (uden stativ) | 8.4 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .