Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

LG's TV-model OLED77CX er et OLED TV på 77 tommer, der har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for LG OLED77CX er 56.985 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne model fra LG er et 77-tommer OLED TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Det er udstryret med HDR, som giver et større farvespektrum og en klarere definition mellem sort og hvid.
Dette TV har 4 HDMI-tilslutninger og 3 USB A-porte, så der er mange indgange til for eksempel spillekonsoller og digitalbokse. Dette TV er smart, det betyder at det kan tilsluttes internettet dertil har TV'et allerede forudinstallerede apps til streaming og så videre.
Dette TV fungerer sikkert godt til formålet. Husk, at se efter, at det har de funktioner og tilslutningsmuligheder, som du har brug for. Dette TV har fået gode anmeldelser fra næsten alle, der har testet det.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG OLED77CX |
| Mærke | LG |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 77.0 " |
| Lanceringsår | 2020 |
| Styresystem | webOS |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
Billede | |
| Billedfrekvens | 120p |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Ja |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | OLED |
| HDR-type | Dolby Vision IQ, HLG, HDR10 Pro |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, VP9 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Time-shift, HbbTV Support |
| Stemmeassistent | LG ThinQ |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-04-06 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 3 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI, Komposit |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 stk |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
| CI+ version | 1,4 |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | WiSA |
| Smart Home System | Google Home, Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, PCM, Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Højttalereffekt (total) | 40 W |
| Højttalertype | Multikanal |
| Lydfilformater | MP3, PCM, AAC, WMA |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 400x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 102.3 cm |
| Vægt (uden stativ) | 25.4 kg |
| Højde (uden stativ) | 99.3 cm |
| Dybde (med stativ) | 26.9 cm |
| Bredde | 172.3 cm |
| Vægt (med stativ) | 34.6 kg |
| Dybde (uden stativ) | 5.53 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .