Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Philips 50PUS7805 er 5.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
50PUS7805 er et TV med en imponerende opløsning. Philips har haft fokus på funktionerne til at få det bedst mulige billede frem. TV'et er udstyret med mange indgange til spillekonsoller og medieafspillere.
Modellen 50PUS7805, er et LED-TV på 50 tommer med en opløsning på 3840x2160. HDR gør billedet mere detaljerigt og naturtro. 50PUS7805 har ikke 3D-funktion, men den funktion kan føles overflødig, når TV'et har en rigtig god opløsning og tilmed HDR.
Det her TV er udstyret med 3 HDMI indgange og 2 USB-porte så der er godt med indgange til for eksempel medieafspillere og blu-ray afspillere. 50PUS7805 er smart, hvilket betyder, at det kan tilsluttes internettet via wi-fi - dertil kommer det allerede installeret med apps fra Netflix, Youtube og så videre.
For at få surround sound kan man anvende et optisk kabel mellem TV'et og til for eksempel en surroundforstærker.
Philips 50PUS7805 koster 5999.00 kr og så får du en rigtig god opløsning. Dette TV er meget populært, og kan derfor være til glæde i mange hjem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 50PUS7805 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 50.0 " |
| Lanceringsår | 2020 |
| Styresystem | Saphi |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
Billede | |
| ALLM | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, WMV9 HD (VC-1), VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC |
| Funktioner | Optagefunktion via USB (PVR), HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.3 W |
| Energiforbrug (drift) | 75.0 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 3 stk |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | MP3, AAC, WMA, WAV (PCM) |
Trådløst | |
| Trådløs & Streaming | DLNA |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 67.8 cm |
| Vægt (uden stativ) | 12.9 kg |
| Højde (uden stativ) | 66.0 cm |
| Dybde (med stativ) | 24.6 cm |
| Bredde | 112.2 cm |
| Vægt (med stativ) | 13.1 kg |
| Dybde (uden stativ) | 7.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-06-30 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .