Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Lenovo IdeaTab Pro Wifi 128GB - Luna Grey er 2.997 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lenovo IdeaTab Pro Wifi 128GB - Luna Grey |
| Mærke | Lenovo |
Serie | |
| Serie | Lenovo IdeaTab |
Produktegenskaber | |
| Farve | Grå |
| Skærmstørrelse | 12.7 " |
| Styresystem Version | Android 14 |
| Styresystem | Android |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Kameraopløsning (front) | 8.0 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 0 stk |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 |
| Tilslutninger | USB-C |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Ja |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Lagerkapacitet | 128 GB |
Processor | |
| Processorhastighed | 3.35 GHz |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | MediaTek Dimensity 8300 |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 10200 mAh |
Mål | |
| Dybde | 6.9 mm |
| Bredde | 291.8 mm |
| Vægt | 620.0 g |
| Højde | 189.1 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .