Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Espressomaskiner er ofte meget nemme at bruge. En kaffemaskine er næsten et must i ethvert hjem. Du kan eventuelt supplere den med en kaffekværn.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for La Marzocco Linea Mini R - Blue er 39.994 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. Linea Mini R - blue er en kaffemaskine, som passer perfekt til at stå på køkkenbordet.
Til små hjem eller dig, der ikke drikker meget kaffe, kan det være smart bare at kunne brygge en enkelt kop espresso når du har lyst, i stedet for at brygge en hel kande filterkaffe. Den inbyggede drypbakke hjælper dig med at holde køkkenet rent, da den griber eventuelt spilt kaffe, så det ikke ender på køkkenbordet.
Det her er en klassisk kaffemaskine, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn, så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
For øjeblikket er det her en af de mest populære kaffemaskiner på PriceRunner og nu kan den fås til en pris fra 39994.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | La Marzocco Linea Mini R - Blue |
| Mærke | La Marzocco |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1820 W |
Mål | |
| Vægt | 30.0 kg |
| Højde | 38.1 cm |
| Bredde | 35.5 cm |
| Dybde | 45.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-16 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Tilhørende mobilapp, Indbygget Wi-Fi, Varmtvandsfunktion, Timer |
| Farve | Blå |
| Producent farve | Blue |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.5 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .