Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

For at lave velsmagende espresso kræves en rigtig espressomaskine. Maskiner som denne er tit mere kompakte end indbygningsmodeller. En drypbakke er praktisk til spildte kaffedråber
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for La Marzocco Linea Micra Light Blue er 27.698 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Har du besluttet at unde dig selv en ny kaffemaskine? Udbudet af kaffemaskiner er stort og uanset, hvad dine behov er, findes der en som passer til dig. La Marzocco Linea Micra Light Blue er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Det her er en klassisk fristående model, som passer perfekt på køkkenbordet. Praktisk nok har den her kaffemaskine en indbygget mælkeskummer, så du kan lave latte eller cappucino for eksempel.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. Den inbyggede drypbakke hjælper dig med at holde køkkenet rent, da den griber eventuelt spilt kaffe, så det ikke ender på køkkenbordet.
Lige nu er det her en rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og nu kan den fås til en pris fra 27698.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | La Marzocco Linea Micra Light Blue |
| Mærke | La Marzocco |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Spænding | 110.0 V |
| Effekt | 1600 W |
Mål | |
| Vægt | 19.1 kg |
| Højde | 33.0 cm |
| Bredde | 29.2 cm |
| Dybde | 39.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Tilhørende mobilapp, Indbygget Wi-Fi, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Blå |
| Producent farve | Light Blue |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.0 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Kapacitet (mælkekande) | 0.35 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .