Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En hækkeklipper med batteri giver dig en god arbejdsrækkevidde.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bosch Easy HedgeCut 18V-44-11 Solo er 399 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Hvis du overvejer at købe en hækkeklipper, bør du overvejer hvor kraftfuld den skal være. Gren tykkelse og træsorten kan have indflydelse på, hvor effektfuld en hækkeklipper du behøver. Batteriet er på 18 V.
Som du kan se er Bosch Hækkeklipper Easy 18V 44 fra Bosch en meget fin model med mange gode egenskaber. I kategorien hækkeklippere, er den her en af de mest populære hækkeklippere på PriceRunner og lige nu fås den til laveste pris fra 399.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør hækkeklipperen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Easy HedgeCut 18V-44-11 Solo |
| Mærke | Bosch |
| Type | Hækkeklippere |
Produktegenskaber | |
| Sværdtype | Dobbeltsidet |
| Sværdlængde | 44.0 cm |
Mål | |
| Vægt | 2.3 kg |
Strømkilde | |
|---|---|
| Energikilde | Batteri |
| Spænding | 18.0 V |
| Antal batterier & Kapacitet | Solo |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .