Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Generelt bruger frontbetjente vaskemaskiner ikke så meget vand. Den her model er en almindelig vaskemaskine uden indbygget tørretumbler. Skal du udskifte vaskemaskinen, sker det ne
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Candy CS149TXME-S Vaskemaskine er 2.894 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Hvis du bor i lejlighed, har du måske adgang til et vaskerum, men du kan ikke benægte, at det ville være dejligt at have din egen vaskemaskine. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
Takket være dens fritstående design er installationen af den her maskine meget enkel.
Hvis du prissammenligner dette produkt på PriceRunner, vil du se, at det i øjeblikket har en laveste pris på 2894.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Candy CS149TXME-S Vaskemaskine |
| Mærke | Candy |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Dampfunktion |
Mål | |
| Højde | 85.0 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Vaskekapacitet | 9.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .