Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne induktionskogeplade har fem kogezoner. Kogezonernes temperatur justeres med touch betjening.
Prøv fleksible betalinger med
Kanstrup Hvidevarer
Witt gaskogeplade sort 75 cm
Annonce
Annonce
Laveste pris for Witt WGH755GOG er 6.800 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Witt WGH755GOG |
| Mærke | Witt |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 5 |
| Betjeningspanel | Drejeknap |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Gaskogeplade |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Strømkilde | |
|---|---|
| Effekt | 11300 W |
Mål | |
| Bredde | 56.0 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 49.0 cm |
| Højde | 14.0 cm |
| Vægt | 12.8 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .