Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her vandrerygsække er perfekt til at tage med på farten. Rygsækken lukkes blandt andet med lås.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Gregory Baltoro Pro 85 M - Alaska Blue er 2.232 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gregory Baltoro Pro 85 M - Alaska Blue |
| Mærke | Gregory |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Nylon |
Mål | |
| Vægt | 2670.0 g |
| Højde | 90.0 cm |
| Bredde | 36.0 cm |
| Dybde | 35.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Blå |
| Lukning | Spænde, Klaplåg |
| Producent farve | Alaska Blue |
| Egenskaber (rygsæk) | Regnslag, Hofterem, Brystrem, Understøtter væskesystem |
| Målgruppe | Herre |
| Volumen | 85.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .