Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Philips 43PUS8888 er 6.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
43PUS8888 byder på et 43-tommer LED-TV, hvor opløsningen er 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Det har HDR, som gør billedet mere detaljerigt, naturtro og giver en klarere definition mellem sort og hvid.
Dette TV har 4 HDMI-tilslutninger og 2 USB A-porte, så der er mange indgange til blandt andet digitalbokse og blu-ray afspillere. Dette er et smart TV, hvilket betyder, at det kan tilkobles et netværk og TV'et leveres med forudinstallerede apps til streaming og så videre.
Her er et TV, som måske ikke har de seneste nye funktioner, men det kan sikkert imødekomme dine krav. Dette TV har fået gode anmeldelser fra næsten alle, der har testet det.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 43PUS8888 |
| Mærke | Philips |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 43.0 " |
| Styresystem | Google TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Grå |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
| HFR | Nej |
| WCG | Ja |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Ambient, HbbTV Support |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.3 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-14 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0, 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | MP3, AAC, FLAC, WMA, WAV |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 62.8 cm |
| Vægt (uden stativ) | 9.1 kg |
| Højde (uden stativ) | 56.7 cm |
| Dybde (med stativ) | 21.2 cm |
| Bredde | 96.3 cm |
| Vægt (med stativ) | 10.8 kg |
| Dybde (uden stativ) | 7.7 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .