Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for LG OLED48A26LA er 5.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Modellen OLED A2 48", er et OLED-TV på 48 tommer med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). HDR gør billedet mere detaljerigt og naturtro.
Dette TV er udstyret med 3 HDMI indgange og 2 USB A-porte så der er godt med indgange til for eksempel spillekonsoller og medieafspillere. Dette TV er smart, hvilket betyder, at det kan tilkobles internettet dertil har TV'et forudinstallerede apps til streaming og så videre.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Dette TV er populært - og kan helt sikkert være med til at skabe mange filmaftener.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG OLED48A26LA |
| Mærke | LG |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 48.0 " |
| Lanceringsår | 2022 |
| Styresystem | webOS |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sort |
| Energiklasse | G |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | OLED |
| HDR-type | Dolby Vision IQ, HLG, HDR10, Dolby Vision |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Stemmeassistent | LG ThinQ |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Opdateringshastighed | 50Hz |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), Optisk S/PDIF, HDMI |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 stk |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | AirPlay 2, WiSA |
| Smart Home System | Apple HomeKit |
| WI-FI | Ja |
Tuner | |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-T |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos |
| Højttalertype | Stereo |
| Lydfilformater | MP3, PCM, AAC, WMA |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 68.4 cm |
| Vægt (uden stativ) | 11.5 kg |
| Højde (uden stativ) | 62.0 cm |
| Dybde (med stativ) | 23.5 cm |
| Bredde | 107.0 cm |
| Vægt (med stativ) | 11.7 kg |
| Dybde (uden stativ) | 4.59 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .