Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette produkt har en størrelse på 27" og et IPS/PLS-panel.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Viewsonic VP2768A er 3.208 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Ligegyldigt om du er på udkig efter nyt hardware til dit hjemmekontor eller din gaming station, så kan den her skærm være noget for dig. Du bør aldrig gå på kompromis med kvalitet når det kommer til de her ting.
Når du skal sammenligne skærme er det blandt andet vigtigt at kigge på responstid og opdateringshastighed. En responstid på 5 ms giver en god oplevelse uden hak.
Den her skærm er på 27 tommer, hvilket er en meget almindelig størrelse. Panelet er af typen IPS/PLS, en sjældent type panel i moderne skærme. Den her skærm har det meget almindelige billedeformat 16:9 (Wide).
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 3208.48 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Viewsonic VP2768A |
| Mærke | Viewsonic |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Type | Standard |
| Farve | Sort, Sølv |
| Højtalere | Nej, Ja |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Energiklasse | G, D |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Responstid (Præcise værdi) | 5.0 ms |
| Skærmopløsning | 2560x1440 |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Lagring | |
| Hukommelseskorttype | MS |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.3 W |
| Strømforbrug (i drift) | 32 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 5 stk |
| Antal DisplayPort | 2 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
| Bæredygtighedscertificeringer | EPEAT, Energy Star |
Mål | |
| Vægt med stativ | 4.4 kg |
| Bredde | 61.2 cm |
| Dybde med stativ | 21.6 cm |
| Højde med stativ | 40.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-01-21 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .