Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Approx APPM27SW 27" er 858 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Approx APPM27SW 27" |
| Mærke | Approx |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | VA |
| Kontrast | 4000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Gaming |
| Farve | Hvid |
| Højtalere | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Energiklasse | E |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Responstid (Præcise værdi) | 4.0 ms |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Opdateringshastighed | 100 Hz |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Buet skærm | Nej |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Nej |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3.5mm In (AUX) | Ja |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (1000t) | 22.0 kW/h |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Vægt med stativ | 4.7 kg |
| Bredde | 61.4 cm |
| Dybde med stativ | 16.1 cm |
| Højde med stativ | 43.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .