Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Eizo ColorEdge CS2731 er 7.796 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Skærmen er et af de mest vigtige stykker hardware, når det kommer til at skabe et hjemmekontor eller sætte en gaming station sammen. Computerens ydeevne kan kompensere for det meste, men et dårligt billede er svært at leve med.
Den her skærm er på 27 tommer og skulle kunne opfylde de flestes behov. Billedeformatet er 16:9 (Wide), som er det det format, der bruges i HD film. Panelet er af typen IPS/PLS, en sjældent type panel i moderne skærme.
Når du skal sammenligne skærme er det blandt andet vigtigt at kigge på responstid og opdateringshastighed. Den her model har en responstid på 10+ ms, hvilket er højere end du vil have den, hvis du leder efter en skærm, der er god til gaming eller video streaming. Den her model har en opdateringshastighed på 60 Hz. De fleste skærme til computere, har den opdateringshastighed i dag.
Vi er sikre på, at du bliver glad for den her skærm. Den laveste pris lige nu er 7796.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eizo ColorEdge CS2731 |
| Mærke | Eizo |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Professionel |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Energiklasse | G |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 10+ ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.233 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 10.0 ms |
| Skærmopløsning | 2560x1440 |
| Opdateringshastighed | 61 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 10 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Buet skærm | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-05-06 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | 1 |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Ja |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (1000t) | 35.7 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 34 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 7.5 cm |
| Vægt med stativ | 10.1 kg |
| Bredde | 63.8 cm |
| Dybde med stativ | 26.5 cm |
| Højde uden stativ | 37.8 cm |
| Højde med stativ | 40.4 cm |
| Vægt uden stativ | 6.5 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .