Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Drik espressoen som den er eller lav en cappuccino. Det er ikke en indbygningsmaskine, så den må eventuelt stå fremme på bordet. Drypbakken opsamler overskydende vand.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for La Marzocco Linea Micra Stainless Steel er 25.598 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Alle fortjener en rigtig god kop kaffe. Ligemeget om du foretrækker pour over kaffebrygger, perkolator eller espressomaskine så findes der mange modeller at vælge imellem. La Marzocco Linea Micra Stainless Steel er en kaffemaskine med en indbygget drybakke.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. For at lave mange forskellige kaffedrikke er det essentielt også at have en mælkeskummer.
Hvis du ikke er interesseret i at have kaffemaskinen stående fremme på køkkenbordet hele tiden, så kan du uden problemer stille den i et køkkenskab, når du ikke bruger den. Visse typer kaffedrikke indeholder skummet mælk, og den her kaffemaskine kan skumme mælk for dig.
Hvis du prissammenligner den her kaffemaskine på PriceRunner ser du at den laveste pris i dag er 25598.00 kr. Det er også en rigtig populær kaffemaskine. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | La Marzocco Linea Micra Stainless Steel |
| Mærke | La Marzocco |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Spænding | 110.0 V |
| Effekt | 1600 W |
Mål | |
| Vægt | 19.1 kg |
| Højde | 33.0 cm |
| Bredde | 29.2 cm |
| Dybde | 39.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Tilhørende mobilapp, Indbygget Wi-Fi, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Rustfri stål |
| Producent farve | Stainless Steel |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.0 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Kapacitet (mælkekande) | 0.35 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .